Thesaurus chronologiæ

 in quo Universa temporum & historiarum series in omni vitæ genere ita ponitur ob oculos, ut fundamenta Chronologiæ ex S. literis & calculo astronomico eruantur, & deinceps tituli homogenei in certas classes memoriae causa digerantur. Editio secunda limata, & aucta. In-8º (196x130 mm) 592, [32] p. Marca tipografica al frontespizio. Frontespizio e testo in cornice. Legatura in piena pergamena con titolo calligrafico al dorso. Bruniture generalizzate

thu 15 APRIL 2021
27 tue